Jaguar 3718 4200 52
legfeljebb 14 munkanap
A mi árunk:
Mi teszi a Jaguar 3718 4200 52 szemüveget igazán figyelemre méltóvá?
A Jaguar 3718 4200 52 egy olyan szemüveg, amely nemcsak a látásodat javítja, hanem a megjelenésedet is feldobja. Ha olyan férfi vagy, aki értékeli a kifinomult stílust és a praktikus megoldásokat, ez a modell kiváló választás lehet. A markáns, téglalap alakú keret modern, mégis klasszikus megjelenést kölcsönöz viselőjének, míg a szürke színű, teljes keret eleganciát sugároz, és jól illeszkedik szinte bármilyen öltözékhez.
Milyen minőségi jellemzők biztosítják a mindennapi kényelmet?
Ez a Jaguar szemüveg a minőségi anyaghasználatnak és a precíz kidolgozásnak köszönhetően kiemelkedően kényelmes viseletet biztosít. A teljes keretes kialakítás masszív alapot nyújt a lencséknek, miközben gondoskodik a szem körüli terület védelméről. A gyártó figyelmet fordított arra, hogy a szemüveg könnyű legyen, így viselése egész nap kellemes marad, anélkül, hogy megterhelné az orrot vagy a halántékot. Ez a megbízhatóság teszi ideálissá a mindennapi használatra.
Hogyan illeszkedik a Jaguar 3718 4200 52 a mindennapi életedbe?
Legyen szó egy fontos üzleti megbeszélésről, egy kellemes hétvégi programról vagy csak a napi teendők elintézéséről a városban, a Jaguar 3718 4200 52 szemüveg mindig stílusos társad lesz. A visszafogott, mégis határozott megjelenés segít abban, hogy magabiztosan mozogj a legkülönfélébb helyzetekben. Ez a szemüveg nemcsak a látásodat fogja korrigálni, hanem egy olyan kiegészítőként is funkcionál, amely hozzájárul ahhoz, hogy mindig a legjobb formádat hozd.
Miért érdemes ezt a modellt választani a Optilen.hu kínálatából?
A Jaguar 3718 4200 52 szemüveg megvásárlása a Optilen.hu webáruházában egyet jelent a tudatos és biztonságos döntéssel. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kizárólag eredeti termékeket kínáljunk, így biztos lehetsz benne, hogy egy megbízható és kiváló minőségű szemüveghez jutsz. A könnyen áttekinthető weboldalunkon kényelmesen böngészhetsz, és a vásárlási folyamat során is a segítségedre leszünk, hogy megtaláld a számodra tökéletes darabot.
| Kinek | Férfiaknak |
|---|---|
| Termék típusa | Szemüvegek |
| Márka | JAGUAR |
| Keretforma | Négyszögletes |
| Típus | Teljes |
| Anyaga | Fém |
| A keret színe | Szürke |
| Szárhossz [mm] | 145 |
| Lencseszélesség [mm] | 52 |
| Hídszélesség [mm] | 19 |
| Keretszélesség [mm] | 123 |
| Rugalmas zsanérok | Nem |
| Clip on | Nem |
| Virtuális próbafülke | Nem |
A Jaguar 3718 4200 52 egy stílusos, szürke, téglalap alakú szemüveg, amely férfiaknak készült. Ideális választás mindennapi viseletre, eleganciát és kényelmet biztosítva.
Hogyan válasszunk Jaguar 3718 4200 52 az arcformánkhoz?
A téglalap alakú keretek általában jól illeszkednek a legtöbb arcformához, különösen az ovális és kerek arcúakhoz, mivel kiegyensúlyozzák az arc vonalait. A Jaguar 3718 4200 52 szürke színű, teljes keretes kialakítása sokoldalúvá teszi, így könnyen párosítható különféle öltözetekkel és stílusokkal, legyen szó hétköznapi vagy formálisabb megjelenésről.
Kinek ideális a Jaguar 3718 4200 52 modell?
Ez a modell kifejezetten férfiaknak készült, akik értékelik a letisztult vonalakat és a praktikus viseletet. A téglalap alakú, teljes keretes forma klasszikusnak számít, így azoknak ajánlott, akik egy megbízható és stílusos szemüveget keresnek mindennapi használatra. A szürke szín eleganciát sugároz, és jól kombinálható más színekkel.
A Jaguar 3718 4200 52 hosszú távon is védi a szemet?
Mivel ez egy dioptriás szemüveg, elsődleges funkciója a látás javítása. A szem védelme szempontjából a lencse minősége és a keret illeszkedése a legfontosabb. A teljes keretes kialakítás stabilan tartja a lencséket, biztosítva a megfelelő látóteret. Fontos a megfelelő lencsék kiválasztása, amelyek illeszkednek az egyéni látási igényekhez és a környezeti fényviszonyokhoz.
Hogyan tartsuk karban a Jaguar 3718 4200 52-t?
A szemüveg élettartamának meghosszabbítása érdekében rendszeres tisztítás javasolt. Használj puha, mikroszálas kendőt a lencsék portalanítására és ujjlenyomatok eltávolítására. Kerüld a durva anyagok vagy vegyi tisztítószerek használatát, amelyek károsíthatják a lencsebevonatokat vagy magát a keretet. Tároláskor mindig tedd a szemüveget a hozzá tartozó tokba, hogy megvédd a karcolásoktól.
Gyakran ismételt kérdések
Miért érdemes a Jaguar 3718 4200 52 modellt választani?
A Jaguar 3718 4200 52 egy megbízható márka, amely elegáns és tartós szemüvegeket kínál. Ez a modell a klasszikus téglalap alakú formájával és szürke színével sokoldalú viseletet biztosít a mindennapokban, kényelmes és stílusos megoldást nyújtva a látáskorrekcióra.
Milyen arcformákhoz illik leginkább ez a szemüveg?
A téglalap alakú keretek, mint amilyen a Jaguar 3718 4200 52 is, általában jól mutatnak ovális és kerek arcformákon, segítve a vonalak kiegyensúlyozását. Azonban a legtöbb arcforma viselheti ezt a stílust, mert a keret klasszikus és harmonikus megjelenést kölcsönöz.
Milyen anyagból készült a szemüveg kerete?
Az input adatok nem tartalmazzák a keret anyagára vonatkozó információt, így erről pontos adatot nem tudunk adni. A Jaguar márkájú szemüvegek általában minőségi anyagokból készülnek, hogy biztosítsák a kényelmet és a tartósságot.
Milyen színű lencsék választhatók ehhez a kerethez?
Ez egy dioptriás szemüvegkeret, így a lencsék kiválasztása az egyéni látásjavítási igényektől függ. A lencsék típusa és színe szabadon választható a szakemberrel történő konzultációt követően, attól függően, hogy milyen látási problémára keres megoldást.













