Mini 746008 30 55
legfeljebb 14 munkanap
A mi árunk:
Milyen hangulatot árasztanak a Mini 746008 30 55 napszemüvegek?
A Mini 746008 30 55 napszemüveg egy olyan kiegészítő, amely finoman ötvözi a praktikumot a letisztult stílussal. A szürke keret és a téglalap alakú forma egyszerre modern és időtálló megjelenést kölcsönöz viselőjének, így ideális választás mindennapi viseletre. Ezek a napszemüvegek azoknak készültek, akik értékelik a visszafogott eleganciát és egy megbízható társat keresnek a napos hétköznapokhoz.
Milyen minőségi jellemzők teszik megbízhatóvá a Mini 746008 30 55 modellt?
A teljes keretes kialakítás és a kiváló minőségű anyagok biztosítják a Mini 746008 30 55 napszemüveg tartósságát és kényelmét. A gondosan megmunkált, szürke színű keret nem csak jól mutat, de hosszú távon is megőrzi formáját és színét. Bár az UV-szűrő kategória nincs megadva, a napszemüvegek alapvető funkciója a szem védelme a napfénytől, így viselése hozzájárul a vizuális komfortodhoz.
Hogyan illeszkedik a Mini 746008 30 55 a mindennapokba?
Akár egy gyors bevásárlásról, egy baráti találkozóról vagy egy hétvégi kiruccanásról van szó, a Mini 746008 30 55 napszemüveg könnyedén beilleszkedik bármilyen szituációba. Téglalap alakú, klasszikus formája szinte bármilyen arcformához illeszkedik, míg a szürke keret sokoldalúan kombinálható különböző öltözékekkel. Ez a modell tökéletes választás, ha egy egyszerű, de stílusos kiegészítőre vágysz, ami nap mint nap veled tart.
Miért érdemes a Mini 746008 30 55 mellett dönteni a Optilen.hu webáruházban?
A Mini 746008 30 55 napszemüveg megvásárlása a Optilen.hu webáruházban egyszerű és biztonságos. A gondosan válogatott kínálatunkban megbízható márkák termékeit találod, így biztos lehetsz benne, hogy minőségi darabot választasz. Ezzel a modellel egy olyan napszemüvegre tehetsz szert, amely egyszerre praktikus és stílusos, így biztos alapja lehet a mindennapi megjelenésednek.
| Kinek | Férfiaknak |
|---|---|
| Termék típusa | Napszemüvegek |
| Márka | MINI |
| Keretforma | Négyszögletes |
| Típus | Teljes |
| Anyaga | Műanyag |
| A keret színe | Szürke |
| Szárhossz [mm] | 145 |
| Lencseszélesség [mm] | 55 |
| Hídszélesség [mm] | 21 |
| Keretszélesség [mm] | 131 |
| Lencsetípus | Egyszínű |
| Polarizáció | Nem |
| Rugalmas zsanérok | Nem |
| Virtuális próbafülke | Nem |
Mini 746008 30 55 napszemüveg: Stílus és védelem
A Mini 746008 30 55 napszemüveg elegáns, szürke, téglalap alakú keretével és teljes kialakításával stílusos kiegészítője lehet a férfiak ruhatárának. Ideális választás mindennapi viseletre, ahol a divat találkozik a praktikummal.
Hogyan válasszunk Mini 746008 30 55 az arcformánkhoz?
A téglalap alakú keret sokoldalú, és jól mutat az arcformák széles skáláján. Különösen azoknak ajánlott, akik lágyítani szeretnék az arcvonásaikat, vagy egy kis karaktert vinni megjelenésükbe. A szürke keret neutrális, így könnyen összeilleszthető különféle öltözékekkel, legyen szó hétköznapi vagy alkalmi viseletről.
Kinek ideális a Mini 746008 30 55 modell?
Ez a napszemüveg kifejezetten férfiak számára készült, akik értékelik a letisztult dizájnt és a minőségi kivitelezést. A Mini márka ismert a részletekre való odafigyelésről, így ez a modell is hozzájárul a viselője magabiztos megjelenéséhez. A teljes keret kialakítás extra tartást és eleganciát kölcsönöz.
A Mini 746008 30 55 hosszú távon is védi a szemet?
Mint minden napszemüveg, ez a modell is elsősorban a nap káros UV-sugarai elleni védelemre hivatott. Fontos, hogy a napszemüveg megfelelő UV-szűrővel rendelkezzen a szemek egészségének megőrzése érdekében. Bár a specifikus UV-szűrő kategória nincs feltüntetve, a napszemüvegek alapvető funkciója a védelem biztosítása.
Hogyan tartsuk karban a Mini 746008 30 55-t?
A napszemüveg élettartamának meghosszabbítása érdekében fontos a megfelelő ápolás. Mindig puha, mikroszálas kendővel tisztítsa meg a lencséket, hogy elkerülje a karcolódást. Tárolja a szemüveget a hozzá tartozó tokban, amikor nem használja, így megóvhatja a fizikai sérülésektől és a kosztól.
Gyakran ismételt kérdések
Milyen színű a Mini 746008 30 55 kerete?
A Mini 746008 30 55 napszemüveg kerete szürke színű.
Milyen formájú a Mini 746008 30 55?
A szemüveg kerete téglalap alakú.
Kinek ajánlott ez a Mini napszemüveg?
Ez a modell elsősorban férfiaknak készült, akik kedvelik a stílusos és praktikus kiegészítőket.













