Superdry 2009 002 54

Elérhetőség:

legfeljebb 14 munkanap

A mi árunk:

Special Price 9 929 Ft -75% Regular Price 39 715 Ft
Legalacsonyabb ár 30 nappal: 9 932 Ft ? A legalacsonyabb ár az akció előtt 30 napban
Többet spórolhat azzal, ha többet vásárol!

Szállítási díjak az Kodano.hu webáruházban

×

Címre történő kiszállítás:

  • DPD házhozszállítás: Előre fizetés - 1 100 Ft
  • DPD házhozszállítás: Utánvét - 1 300 Ft
  • Magyar Posta Logisztika: Előre fizetés - 1 190 Ft
  • Magyar Posta Logisztika: Utánvét - 1 390 Ft
  • GLS házhozszállítás: Előre fizetés - 1 190 Ft
  • GLS házhozszállítás: Utánvét - 1 390 Ft

Csomagpontra történő szállítás:

  • PostaPont: Előre fizetés - 990 Ft
  • PostaPont: Utánvét - 1 190 Ft
  • GLS: Előre fizetés - 990 Ft
  • GLS: Utánvét - 1 190 Ft

Miért az Kodano.hu?

×


100%-os Pénzvisszafizetési Garancia

×

A szemüveg nem felelt meg az elvárásainak? Ne aggódjon! A garanciánk lehetővé teszi a keretek és korrekciós lencsék visszatérítését 30 naptári napig.


Garantált termék eredetiség

×

Az Kodano kizárólag vezető globális gyártók kereteit kínálja. Ennek köszönhetően biztos lehet benne, hogy a megvásárolt termékek 100%-ban eredetiek.


145 mm
16 mm
54 mm
124 mm
Új

Nézze meg a hasonló termékeket

A Blue Blocker bevonatú szemüvegek

A Blue Blocker bevonatú szemüvegek

védelmet nyújtanak a kék fény káros hatásaival szemben, és pozitívan befolyásolják a következőket:

  • Csökkent fáradtság érzet
  • Jobb alvás
  • Védelem a hosszú távon jelentkező szemkárosodás ellen

Miért érdemes a Superdry 2009 002 54 aviátor szemüveget választani?

A Superdry 2009 002 54 modell egy olyan dioptriás szemüveg, amely ötvözi a klasszikus aviátor stílust a modern, letisztult megjelenéssel. Ez a szemüveg azoknak készült, akik értékelik a minőséget, a kényelmet és egy olyan kiegészítőt keresnek, ami jól illeszkedik a mindennapokhoz. Ezüst színű fémkerete és a repülős fazon egyedi karaktert kölcsönöz viselőjének, miközben megbízható társsá válik a mindennapokban.

Milyen előnyökkel jár a minőségi fémkeret és a teljes keretes kialakítás?

A Superdry 2009 002 54 szemüveg teljes kerete és strapabíró fémváza biztosítja a szemüveg tartósságát és stabilitását. Az aviator forma jellegzetességeit megőrizve, ez a modell kényelmes viseletet kínál egész nap, köszönhetően a gondosan megmunkált anyagoknak és az ergonómikus kialakításnak. A fémkeret nemcsak esztétikus, de ellenálló is a mindennapi használat során, így hosszútávú befektetésként is megállja a helyét.

Hogyan illeszkedik ez a szemüveg a mindennapokba?

Ez a Superdry szemüveg tökéletesen helytáll a hétköznapok során, legyen szó munkáról, egy baráti találkozóról vagy egy városi sétáról. A klasszikus, mégis divatos aviator fazon könnyen párosítható különböző öltözékekkel, a visszafogott ezüst szín pedig sokoldalúságot biztosít. Stílusos kiegészítőként emeli ki viselője egyéniségét anélkül, hogy túlzó lenne, így ideális választás azoknak, akik egy megbízható és divatos szemüveget keresnek.

Miért jó döntés a Superdry 2009 002 54 szemüveget megvásárolni az optilen.hu-n?

A Superdry 2009 002 54 szemüveg megvásárlása az Optilen.hu webáruházban biztosítja, hogy egy stílusos és minőségi darabbal gazdagodjon. Kínálatunkban olyan termékeket találsz, amelyekre a gondos válogatás és a megbízhatóság jellemző. Ha bizonytalan vagy a választásban, vagy szeretnéd megtudni, hogyan illeszkedik hozzád a szemüveg, érdemes lehet virtuális próba funkciónkat igénybe venni, amellyel még könnyebbé tesszük a vásárlási döntést. Így biztos lehetsz benne, hogy megtalálod a számodra tökéletes szemüveget.


További információ
KinekFérfiaknak
Termék típusaSzemüvegek
MárkaSuperdry
KeretformaAviator
TípusTeljes
AnyagaFém
A keret színeEzüst
Szárhossz [mm]145
Lencseszélesség [mm]54
Hídszélesség [mm]16
Keretszélesség [mm]124
Rugalmas zsanérokNem 
Clip onNem 
Virtuális próbafülkeNem 
Write Your Own Review
Értékelés írása:Superdry 2009 002 54
Az Ön értékelése

Superdry 2009 002 54: Stílusos választás férfiaknak

A Superdry 2009 002 54 egy stílusos, aviator formájú, ezüst színű kerettel rendelkező szemüveg, kifejezetten férfiaknak tervezve. Ez a teljes keretes szemüveg tökéletes választás mindennapi viseletre, elegáns megjelenést kölcsönözve viselőjének. A márka jól ismert minőségét és egyedi stílusát ötvözi.

Hogyan válasszunk Superdry 2009 002 54 az arcformánkhoz?

Az aviator forma, mint amilyen a Superdry 2009 002 54 modellje is, sokféle arcformához jól illeszkedik. Különösen előnyös lehet ovális, szív vagy akár négyzet alakú arcformával rendelkezők számára. Az ezüst színű fémkeret klasszikus eleganciát sugároz, és sokféle öltözékhez könnyen passzol.

Az, hogy egy szemüveg mennyire illik az arcformához, nagyban függ az arányoktól és a személyes preferenciától. Az aviator stílusú keretek általában harmonikus megjelenést biztosítanak, vizuálisan kiegyensúlyozva az arcvonásokat, így a Superdry 2009 002 54 viselése magabiztosságot adhat.

Kinek ideális a Superdry 2009 002 54 modell?

A Superdry 2009 002 54 elsősorban férfiaknak készült, akik értékelik a klasszikus, mégis modern stílust. Az aviator forma időtlen vonzerejével és az ezüst keret kifinomult megjelenésével ez a modell ideális választás azok számára, akik egy megbízható és stílusos szemüveget keresnek mindennapi használatra.

Ez a típusú, teljes keretes szemüveg kiválóan alkalmas mindazok számára, akiknek korrekciós lencsére van szükségük. A Superdry márka garantálja a minőségi kidolgozást, így a viselési élmény is kellemes és hosszú távú lehet.

A Superdry 2009 002 54 hosszú távon is védi a szemet?

Mivel a Superdry 2009 002 54 egy korrekciós szemüveg, a fő funkciója a látás javítása. A keret minőségi anyagokból készült, ami biztosítja a tartósságot. A szem egészségének védelme szempontjából a megfelelő lencsék kiválasztása kulcsfontosságú, de ezt a keret típusa önmagában nem befolyásolja.

Fontos megjegyezni, hogy ez a modell nem napszemüveg, így nem rendelkezik UV-szűrő kategóriával vagy polarizációval. A szem egészségének megőrzése érdekében, különösen erős napfényben, javasolt külön napszemüveget vagy UV-védő bevonattal ellátott lencséket használni.

Hogyan tartsuk karban a Superdry 2009 002 54-t?

A Superdry 2009 002 54 szemüveg épségben tartásához javasolt a rendszeres, de kíméletes tisztítás. Használjon puha, mikroszálas törlőkendőt a keret és a lencsék ujjlenyomatoktól és portól való megtisztításához. Kerülje az erős vegyszereket vagy durva anyagokat, amelyek megkarcolhatják a lencséket vagy károsíthatják a keretet.

Tároláskor érdemes a szemüveget a hozzá tartozó tokban tartani, hogy megóvja a fizikai sérülésektől. Ezzel biztosítható, hogy a szemüveg hosszú ideig megőrizze eredeti formáját és esztétikai megjelenését, így a Superdry 2009 002 54 modellje sokáig hű társ lehet.

Gyakran ismételt kérdések

Milyen arcformákhoz illik leginkább a Superdry 2009 002 54?

Az aviator forma, mint amilyen a Superdry 2009 002 54 modellje, sokféle arcformához, különösen ovális, szív és négyzet alakú arcokhoz illeszkedik jól.

Tartalmaz a Superdry 2009 002 54 UV-védelmet?

Ez egy korrekciós szemüveg, nem napszemüveg, így nem rendelkezik UV-szűrő kategóriával vagy polarizációval. Külön napszemüveg vagy UV-védő lencse javasolt erős napfényben.

Hogyan tisztítsam a Superdry 2009 002 54 szemüvegemet?

Használjon puha mikroszálas kendőt és szükség esetén enyhe tisztítószert. Tárolja tokban, hogy megóvja a karcolásoktól és sérülésektől.